|
|
|
At Arthur (A.-Lovington-Atwood-Hammond) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Arthur (A.-Lovington-Atwood-Hammond) |
|
4:30 pm |
Toledo (Cumberland) |
|
|
|
|
|
At Bloomington (Central Catholic) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Bloomington (Central Catholic) |
|
4:30 pm |
Maroa (M.-Forsyth) |
|
|
|
|
|
At Braidwood (Reed-Custer) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Braidwood (Reed-Custer) |
|
4:30 pm |
Palos Heights (Chicago Christian) |
|
|
|
|
|
At Byron |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Byron |
|
4:30 pm |
Mendota |
|
|
|
|
|
At Chicago (EPIC Academy Charter) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (EPIC Academy Charter) |
7 |
F |
Chicago (Noble/Butler) |
0 |
EPIC Wins with a 7-0 forfiet |
|
|
|
|
At Chicago (Latin) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Latin) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Noble Academy) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Our Lady of Tepeyac) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Our Lady of Tepeyac) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Rowe-Clark) |
|
|
|
|
|
At Clifton (Central) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Clifton (Central) |
|
4:30 pm |
Peotone |
|
|
|
|
|
At Downs (Tri-Valley) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Downs (Tri-Valley) |
|
4:30 pm |
Clinton |
|
|
|
|
|
At Hoopeston (H. Area) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Hoopeston (H. Area) |
|
4:30 pm |
Paxton (P.-Buckley-Loda) |
|
|
|
|
|
At Kankakee (McNamara) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Kankakee (McNamara) |
|
4:30 pm |
Momence |
|
|
|
|
|
At Kewanee (H.S.) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Kewanee (H.S.) |
|
4:30 pm |
Orion |
|
|
|
|
|
At Lawrenceville |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Lawrenceville |
|
4:30 pm |
Greenville |
|
|
|
|
|
At Litchfield [Coop] |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Litchfield [Coop] |
|
4:30 pm |
Vandalia |
|
|
|
|
|
At Macomb |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Macomb |
|
4:30 pm |
Beardstown |
|
|
|
|
|
At Manlius (Bureau Valley) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Manlius (Bureau Valley) |
|
4:30 pm |
Prophetstown [Coop] |
|
|
|
|
|
At Mt. Carmel |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Mt. Carmel |
|
4:30 pm |
Benton |
|
|
|
|
|
At Nashville |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Nashville |
|
4:30 pm |
DuQuoin (H.S.) |
|
|
|
|
|
At Peoria (Notre Dame) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Peoria (Notre Dame) |
|
4:30 pm |
Eureka |
|
|
|
|
|
At Petersburg (PORTA) [Coop] |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Petersburg (PORTA) [Coop] |
|
4:30 pm |
Athens |
|
|
|
|
|
At Piasa (Southwestern) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Piasa (Southwestern) |
|
4:30 pm |
Alton (Marquette) |
|
|
|
|
|
At Pittsfield |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Pittsfield |
|
4:30 pm |
Virden (North Mac) |
|
|
|
|
|
At Pleasant Plains |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Pleasant Plains |
|
4:30 pm |
New Berlin [Coop] |
|
|
|
|
|
At Rock Island (Alleman) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Rock Island (Alleman) |
|
4:30 pm |
Monmouth (M.-Roseville) |
|
|
|
|
|
At Spring Valley (Hall) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Spring Valley (Hall) |
|
4:30 pm |
Minonk (Fieldcrest) |
|
|
|
|
|
At Springfield (Sacred Heart-Griffin) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Springfield (Sacred Heart-Griffin) |
|
4:30 pm |
Riverton [Coop] |
|
|
|
|
|
At Sullivan |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Sullivan |
|
4:30 pm |
Shelbyville |
|
|
|
|
|
At Teutopolis |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Teutopolis |
|
4:30 pm |
Cerro Gordo [Coop] |
|
|
|
|
|
At Vienna |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Vienna |
|
4:30 pm |
Metropolis (Massac County) |
|
|
|
|
|
At Wilmette (Regina Dominican) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Wilmette (Regina Dominican) |
|
4:30 pm |
Somonauk [Coop] |
|
At Laramie Park, 5251 Sherwin Avenue, Skokie, IL |
|
|
|
|
At Wood River (East Alton-W.R.) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Wood River (East Alton-W.R.) |
|
4:30 pm |
Belleville (Althoff Catholic) |
|
|
|
|
|
At Woodstock (Marian) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Woodstock (Marian) |
|
4:30 pm |
Winnebago |
|
|
|
|
|
At Zeigler (Z.-Royalton) [Coop] |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Zeigler (Z.-Royalton) [Coop] |
|
4:30 pm |
Sparta |
|
|
An asterisk (*) indicates the school that most recently submitted information on the contest.